Co nabízí ve vedení účetnictví Numero

Naše vysokoškolsky vzdělané účetní mají zkušenosti i s účtováním zahraničních účetních případů, vysíláním zaměstnanců do zahraničí apod. Proto jakýkoliv účetní případ není problém a víme, jak jej zaúčtovat a daňově optimálně evidovat. Mezi hlavní výhody vedení účetnictví a daňové evidence u nás patří:

 

1) Úspora za účetní systém

Každý ze zákazníků si může vybrat, zda chce vést účetnictví ve svém vlastním, pronajatém nebo u účetní firmy vedeném software.

 

ucetnictvi_v_systemu_pohoda

2) Vlastní styčný důstojník

Každý zákazník dostává svého vlastního Account manažera, který jej osobně zná a sleduje, jak se firma vyvíjí. Díky tomu můžeme lépe sledovat a doporučovat změny v účetnictví a daňové optimalizaci. Naši specialisté na vedení účetnictví Třebíč – Jihlava – Velké Meziříčí (hlavní lokality) jsou s vámi neustále v kontaktu, ať už online nebo osobně.

 

3) Finanční reporty

Jak by se mohl člověk pořádně rozhodnout, když nemá kvalitní podklady a doporučení? Proto každý měsíc reportujeme zásadní problémy a doporučení plynoucí z vašeho účetnictví. A nemyslíme tím výsledovku a rozvahu. Myslíme tím jednoduchý a přehledný report důležitých účetních případů.

 

4) Optimalizace daní

Vaše daně neoptimalizujeme na konci roku, kdy už je celkem pozdě, ale v průběhu roku. Podle toho, jak se vyvíjí hospodářský výsledek a využití optimalizačních nástrojů, doporučujeme a navrhujeme, jak snížit daňový základ. S těmito otázkami vám pomohou služby našeho daňového poradce.

 

5) Online

Neustále online vidíte seznam dokumentů chybějících ve vašem účetnictví. Vše aktualizováno online na jednom místě bez nutnosti kamkoliv chodit, volat si, nebo posílat emaily.

seznam_chybejicich_ucetnich_dokumentu

Společnost Numero, to je specialista na vedení účetnictví Třebíč – Velké Meziříčí – Jihlava.